Гурт SPIV BRATIV створений паралельно зі вступом братів до музичного училища у 2010 році. Протягом існування гурту і формування творчості, найбільший вплив мали рок-н-рол, а пізніше, обов'язкові в училищі джаз та класика. Разом це утворило свіжу манеру і дало змогу не прив'язуватись до одного стилю.  

За час свого існування SPIV BRATIV вигравали конкурси в своєму місті, стали фіналістами "The Global Battle of the Bands", фіналістами шоу "Одна Родина" на телеканалі Інтер, пройшли у фінал конкурсу "Червона Рута" і півфінал шоу "Україна Має Талант" Ділили одну сцену з Н. Могилевською, гуртом Дюк Тайм, Н. Корольовою. Виступали на одній сцені з М. Бурмакою, гуртом Мандри, Фліт, Пара Нормальних, Pianoboy, Гайтана,  У період з 2017 по 2019 Спів Братів активно працювали в Китаї, давши кілька сольних концертів і більше сотні виступів на фестивалях, корпоративних вечірках (зокрема компаній Mercedes-AMG, MercedesMe, Chevrolet, Dior та Посольства України в Пекіні)

Зараз SPIV BRATIV працюють в Україні охоплюючи різні напрямки музичної діяльності: написання та запис пісень, зйомка відеокліпів, створення комерційної музики. 

А також ведуть навчальні проекти: 

Школа-студія SPIV BRATIV

Drum Club by SPIV BRATIV

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White SoundCloud Icon